O nás

Internetový obchod Rubcon.cz má svou historii od roku 2007 kdy jsme se jako nadšenci začali zabývat obchodem s erotickým zboží, povážně pro BDSM hrátky a v roce 2009 jsme měli internetový obchod Bondagecastel, který fungoval až do roku 2014.

V roce 2012 se začal rodit projekt Rubcon.net, který dnes zahrnuje zhruba na deset webů a stále se rozšiřuje a tak jsme internetový obchod Bondagecastel přesunuli na dnešní doménu Rubcon.cz aby odpovídala našemu projektu, který se nese v duchu názvu RUBCON a zahrnuje mimo jiné internetové magazíny, internetové seznamky a komunity a také tvorbu webových stránek a další činnosti na internetu.

V dnešní době nabízíme v našem malém obchodě výhradně zboží, které jsme sami dotestovali a máme s ním dobré zkušenosti a jsou zaměřené hlavně na BDSM tématiku. Postupně budeme přidávat další a další zboží, které budeme postupně testovat abychom sami měli jistotu, že vám nabízíme funkční pomůcky a ne jen hezké prodejní obrázky.

Pokud budete na našich stránkách rádi a i něco si objednáte budeme moc rádi a budeme se snažit vám  vyjít vstříc, pokud to bude v našich silách.

Přejeme krásny pobyt na stránkách E-shopu

S pozdravem Nicol za Team Rubcon