Vrácení zboží

Chcete nám vrátit zboží, které jste si u nás zakoupili? Dáváme vám možnost 30 dní od zakoupení zboží. Místo 14 dnů, které určuje zákon.

Pro žádost o vrácení zboží navštivte svůj profil a v objednávkách najdete tlačítko „Vrátit zboží“. Po kliknutí na tento odkaz vyplníte formulář a je hotovo. Pak už jen stačí odeslat zboží na naší adrese.

Podmínky odstoupení od smlouvy najdete níže.

 

 

Odstoupení od smlouvy uzavřené za pomoci prostředků komunikace na dálku ze strany kupujícího

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na některém z našich výdejních míst. V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

  • Nejjednodušší způsob žádosti o vrácení zboží, navštivte svůj profil a v sekci objednávky naleznete tlačítko „vrátit zboží“ a vyplňte formulář. Nebo zašlete zboží a dopis na email Info@rubcon.cz s textem: Žádám odstoupení od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR, číslo faktury (objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu)
  • Zboží, které budete odesílat v souvislosti s odstoupením od smlouvy do 14 dnů od jeho převzetí zpět na naši adresu (Anna Kučerová, Panenska 29, 466 01 Jablonec nad Nisou) prosím dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zboží uveďte pokud možno do původního stavu a kompletní (včetně, baterií, návodu, dárků zdarma, identifikačních prvků ( nálepek, etiket atd.), předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Zboží doporučujeme pojistit. Neposílejte toto zboží na dobírku – nebude převzato. V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.
  • Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět k nám. Náklady na přepravu zboží zpět jsou v tomto případě na straně kupujícího.
  • Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.
  • K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce
Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.