Mladé lidi už sex vůbec nepřitahuje!

Anička Bondová Komentáře 0 13/09/2020

Mladé lidi už sex vůbec nepřitahuje!

Sociální sítě, internet a počítačové hry přitahují mladé jako magnet. Aby taky ne, když se narodili do doby, kdy je to běžná věc a jsou jim k dispozici moderní technologie. Tak zvaná generace „Z“ je téměř posedlá sociálními sítěmi a hraním her na internetu.

Proto se také mladí od sebe vzdalují. Hlavně ve smyslu osobního styku a raději dávají přednost telefonu či počítači. Většinu konverzace vedou právě přes mobilní telefon a nijak jim nechybí osobní kontakt. Připadají si tak alespoň v pomyslném bezpečí. A to bohužel platí pro jejich vztahy a hlavně fyzický kontakt. Mladí díky moderním technologiím přestávají mít zájem o intimní seznamovaní s potenciálním partnerem a raději randí virtuálně. Někteří se bojí odmítnutí a někteří už někdy ani neví jak na to v reálném životě.

 

Generace lidí, kteří se narodili po roce 1995 je již natolik připoutaná k digitálním technologiím, že je neodkládají ani v posteli či ve vaně. Proto také často reálné vztahy končí, protože místo milování či příjemného fyzického kontaktu vezmou do rukou telefon a chatují či projíždějí fotky na sociálních sítích.

Jsou zavaleni dokonalostí, luxusem a životem slavných. alespoň tak vypadá většinou život na sociálních sítích, kde se jejich idoly prezentují svou dokonalou figurou, luxusním životním stylem a cestováním po celém světě. Oni tak žijí vlastně život někoho jiného a dalo by se říci, že se vzdalují tomu svému reálnému.

Oni sami tak často nejsou spokojeni se svou postavou či postavením ve společnosti a proto často nevyhledávají kontakt s ostatními vrstevníky. Nemluvě třeba o touze založit rodinu. Dnes je moderní vzdělání, úspěch, který se měří hlavně tím co si dotyčný koupí a tak na rodinu není čas ani pomyšlení. Přiblížit se totiž lidem, kteří dávají na odiv své bohatství a dokonalou postavu je opravdu obtížné a mnohdy nereálné. A mnozí mladí si ani neuvědomují, že je to vyumělkovaný svět, který ve skutečnosti ani není reálný. Většina influencerů ani v podstatě kromě své prezentace na různých sociálních sítích nic neumí a v reálném životě by možná ani neuspělai. Ale dnešní mladí k těmto tzv. profesionálním celebritám vzhlíží a chtějí být jako oni.

zlepšete si náladu erotickou hračkou

Představte si pak, že se potkají na ulici dva absolutně klasičtí mladí, kteří ani vlastně nemají šanci se do sebe zadívat, protože okolí hodnotí podle internetu a ne podle reálných lidí. Naštěstí ještě mnoho mladých žije klasickým způsobem a internet je nechává klidným.

Image by S. Hermann & F. Richter from Pixabay

Image by StockSnap from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.