Problémy s erekcí a jak se jim vyvarovat. Pevná erekce je hlavně v hlavě

Anička Bondová Komentáře 0 20/07/2020

Problémy s erekcí a jak se jim vyvarovat. Pevná erekce je hlavně v hlavě

 

Každý skvělý sex je založen nejen na správné a tvrdé erekci, ale také na době po jakou dobu je muž schopen erekci udržet. Bohužel je v dnešní době mnoho můžu, kteří mají s erekcí problém. Spíše než dosažením rychlé erekce, je problém její udržení. Týká se to spíše starších pánů, ale také se to objevuje u mladších ročníků.

Krásný erotický zážitek začíná předehrou. Líbání, mazlením a vrušujícími doteky díky kterým se dostavuje pevná erekce. Po takové předehře dost často následuje sex v několika polohách a následně je sex zakončen orgasmem obou partnerů a mužské ejakulace. Toto vše však může narušit fyzická či psychická nepohoda. Ztráta erekce, je nepříjemná chvilka pro oba partnery. Ztráta erekce se dá vysvětlit mnoha způsoby. Příliš mnoho alkoholu, pokročilejší věk muže, fyzická disfunkce, únava, stres a hlavně také nervozita. Nemusí se jedna o nervozitu přímo ze sexu, ale z celodenní práce, stresu z běžných denních starostí a mnoho dalšího. Mnoho mužů si myslí, že selhali. A ženy si myslí, že nedostatečně svého partnera vzrušují.

Neexistuje asi univerzální návod jak předejít takovým problémům. Ale pokud se nejedná o nějaký zdravotní problém, je třeba se držet několika bodů, které mohou dokonalé erekci dopomoci

  1. Nepodceňujte přípravu
  2. Pokud je sex plánovaný, dopřejte si před ním relaxaci a uvolnění abyste byli dokonale připraveni
  3. Snažte se vyvarovat těžkému jídlu a přílišnému požití alkoholu
  4. Před sexem, alespoň hodinu dopředu vypněte telefon, počítač či televizi a soustřeďte se na hezké a vzrušující myšlenky.
  5. Máte-li obavy, je třeba si o nich promluvit s partnerem.
  6. Můžete použít před milováním stimulační gely
  7. Zamyslete se o pořízení si vakuové pumpy, která vám může s pevnou erekcí pomoci

 

Způsobů jak dosáhnout kvalitní erekce je opravdu mnoho. Je hlavní, abyste byli v psychické pohodě a vyvarovali se stresu. Pokud v daný den řešíte existenční nebo jiné důležité problém, tak raději nechce sex na další den. Zřejmě by to nikam asi nevedlo. Další důležitou součástí každého sexu je dlouhá předehra, která navnadí oba zúčastněné.

Berte sex jako krásnou a romantickou věc, ne jako povinnost nebo možnost se vybít.  Udělejte si sex hezký, i kdyby byl jen jednou za týden. Raději než se do něj nutit z povinnosti třikrát týdně.

Image by Pexels from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.