BDSM hrátky: jak podráždit prsa

Anička Bondová Komentáře 0 01/08/2020

BDSM hrátky: jak podráždit prsa

 

Stejně jako klasická erotika, tak BDSM hrátky provází hezké prožitky. Jak dominantní tak submisivní osoby mohou dosáhnout orgasmu  nebo duševního uspokojení.

Proto se také často využívají prsa a hlavně bradavky pro erotické hrátky. Můžete využít pomůcky v podobě skřipců, různých závaží a podobně. Ať už slouží skřipce jako trest za neposlušnost submisivního jedince, nebo jako výcvikový nástroj, je třeba vybírat důkladně.

Některé skřipce mohou mít daleko větší stisk než ostatní a i jiný povrch, který se dotýká bradavek. Proto pro ženy, které jsou obzvlášť citlivé na bradavky, se doporučují klasické nůžkové skřipce s gumovým potahem, které se tolik nezarývají do kůže a jsou šetrnější. Přesto je lze propojit řetízkem a využít pro výcvik.

Oblíbené jsou také japonské skřipce, které vypadají jako nástroj lékaře a jsou o mnoho pevnější  než klasické nůžkové. Mají také zdrsněný povrch, který se dotýká bradavek a díky tomu se hodí jako výcviková pomůcka pro submisivního partnera.

Chcete-li submisivního jedince ještě trošku více potrestat nebo ho naučit nějakému kousku, je dobrý donucovací prostředek  i závaží na skřipcích. Je možné začínat na 20 gramech a postupně přidávat až třeba na 250 gramů. Díky tomu si můžete vycvičit u submisivního partnera poslušnost a pokoru.

 

Image by Klaus Hausmann from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.