bdsm sexshop

Zamkněte svého miláčka do pásu cudnosti

Anička Bondová Komentáře 0 28/08/2020

Zamkněte svého miláčka do pásu cudnosti

 

Přestala vás bavit klasika. Stagnuje váš sexuální život a žijete s pocitem, že vás sex přestává bavit? Je třeba trochu experimentovat. Jedním ze základních prvků BDSM je pocit ovládat či být ovládán. Navíc, když se to spojí s nuceným celibátem, tak to může být velice zajímavé.

Představte si, že si vás (muže), vaše přítelkyně zamkne do pásu cudnosti. Je to celkem vzrušující pocit, když víte, že vás vaše láska má pod zámkem a má dohled nad vaší sexualitou. Navíc ona vás dokáže vzrušovat textovými zprávami, případně pošle nějakou tu peprnou fotku a vy nemůžete nic dělat. Nejen proti mimo partnerskému sexu pomáhá takový pás cudnosti. Takový pás cudnosti vám nedovolí ani masturbovat. Což může mít vliv na vaše vzrušení.

Je to zajímavá erotická hra mezi partnery, kterou můžete hrát během dne a nikdo to nepozná. A navíc si můžete připadat, že děláte něco „zakázaného“ což vás může ještě více vzrušit. Stejně jako někdo pro vzrušení vyhledává sex na veřejnosti, nebo netradičních místech. Vy tak budete mít možnost myslet na sex či vaši partnerku celý den.

Tato nevinná hra může zlepšit nejen váš sexuální život, ale také ten partnerský. Protože sex k partnerství rozhodně patří a jak se začne vytrácet vášeň, tak to nikdy není dobré.

Image by StockSnap from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.