Jak provozovat BDSM a sex když máte děti

Anička Bondová Komentáře 0 14/07/2019

Jak provozovat BDSM a sex když máte děti

Mít děti vám rozhodně změní život a to jak klasický tak i ten sexuální, natož ten netradiční, který chcete prožívat. Ze začátku si můžete myslet, že dítě kam položíte tam ho také najdete, ale to nebude tak dlouho trvat. Jak se srovnáváte vy s touto věcí.

Chraňte si své BDSM hračky

Rozhodně by jste neradi aby malé či dospívající děti přišli na to co máte za hračky a jak je používáte a proto dávejte pozor kam své hračky na BDSM schováváte. Najděte si nejlépe nějakou velkou krabici nebo truhlu a do ní vše umístěte a po každých erotických hrátkách nezapomente všechny hračky zase dobře uložit.

Až už máte třeba BDSM nábytek, nebo pouta připojená k posteli , může se stát že na to dítě přijde a bude se ptát. Je důležité aby jste jim to objasnili s otevřenou myslí a vysvětlili jim , že jsou to hračky se kterými si hrajete vy a váš partner a není to nic pro děti. Tím můžete zabránit tomu aby se děti snažili zjistit k čemu takové věci slouží, když jim nic neřeknete. Můžete svým dětem vysvětlit nebo jim naznačit že se jim to budete vysvětlit až  budou starší a nastartovali jim tak pozitivní myšlení ohledně sexuality a kinky věcí.

Stimulace dominantní a submisivní

Někdy je dobré když nemáte tolik času doma si vzít své představy a pocity sebou. Představte si, že vám váš dominantní protějšek nařídí aby jste si vzali latexové spodní prádlo pod pracovní oděv, nebo jste šli bez spodního prádla. To může stimulovat jak smysli tak fyzické uspokojení pro obě strany. Submisivní strana cítí nadřazenost svého dominantního protějšku a dominantní osoba má možnost rozhodovat o tom co si na sebe oblečete .

Buďte ke svým dětem otevření

Když se vás děti začínají vyptávat na určité věci, nebo naopak vy budete mít potřebu jim něco vysvětlit ohledně sexuality, tak Buďte otevření a mluvte o sexu otevřeně, aby děti již byli připravené do života a do budoucna se nemuseli bát se na cokoli zeptat, ale rozhodně není třeba dětem prozrazovat naprosto vše a detaily.

Pokuste se vysvětlit že BDSM sexualita pokud se na ní zeptají není úplně to co se dozvěděli o knize 50 odstínů šedi nebo placená erotika. Nebojte se toho když se vás děti něco zeptají a odpovídejte otevřeně a pravdivě.

Příliš unavení na sex a BDSM

Samozřejmě se může stát , že jste příliš unavení na erotické hrátky natož na BDSM. Nemáte tolik času si připravit hrátky a někdy se vašemu partnerovi ani nechce nic takového podnikat. Je třeba důležité aby jste v takových chvílích zvolnili a třeba se přitulili ke svému partnerovi a nebáli se hladit a cítit tělo a dech toho druhého. To je také velice důležité a ne vždy se musí jednat o dokonalou a připravenou BDSM nebo fetish akci

Naplánujte si čas pro sebe

Je důležité aby jste si někdy odpočinuli od dětí a splnili si své sny. V dnešní době můžete využít služby ohledně hlídání dětí, nebo je můžete poslat na výlet k babičce či vaše dobrá kamarádka vám může děti jednou pohlídat aby jste si mohli s partnerem udělat čas pro sebe a vyrazit na nějakou akci třeba ve stylu BDSM nebo do nějakého klubu. Je nám jasné, že dnes u nás není tolik akcí, na které by se dalo pravidelně chodit, ale například ke konci roku můžete naplánovat návštěvu fetish weekendu  v Praze nebo zajít na pokec do Ateliéru. Rozhodně dokážete najít klub i mimo Prahu. Stačí jen trošku dopředu plánovat.

Chcete nám něco poradit, nebo se podělit o své zkušenosti. Neváhejte využít našeho fóra nebo rovnou do komentářů.

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.