Jak si zpříjemnit dlouhý zimní večer erotikou

Anička Bondová Komentáře 0 08/02/2021

Jak si zpříjemnit dlouhý zimní večer erotikou

 

Zima je období, kdy se raději tulíme pod peřinou než, že bychom chodili příliš často na procházky. Proto také mnoho párů zažívá sexuální frustraci. Někteří nedokážou správně opepřit sexuální vztah a někteří raději mlčí, než aby se svěřili svému partnerovi se sexuálními fantaziemi.

Jelikož v létě máme více činností, možná nepřichází řada tolikrát na sex. Ale jak si tedy v zimě zpestřit sexuální hrátky aby vás opravdu bavili?

Selfbondage

Třeba vás nikdy nenapadlo, že můžete partnera překvapit nějakou hrou pomocí BDSM. Pošlete svému partnerovi zprávu, aby se doma sám spoutal pouty, která jste mu připravili vedle postele a klíček máte vy v peněžence. Partner tak musí počkat svázaný, než dorazíte domu. Při takové hře zažijete něco, co jste možná ještě nezažili. Vzrušení na obou stranách a nepoznané pocity. Je třeba ovšem dbát na bezpečnost a mít nějakou tu záchrannou brzdu. Třeba náhradní klíček v šuplíku nočního stolku, o kterém váš partner nebude vědět do doby, kdyby se náhodou něco zvrtlo.

Pás cudnosti

Zavřete svého partnera do pásu cudnosti a během dne v práci ho můžete provokovat erotickými zprávami či fotografiemi abyste ho naladili na sex, ale on nebude moci nic dělat. Muži tak nebudou moci dosáhnout erekce a ženy na sebe nebudou moc sáhnout. To je velice zajímavý pocit, který můžete zažít a zvýší to vaší touhu po partnerovi. Navíc ten kdo provokuje může být vzrušen i svou momentální nadvládou nad svým partnerem.

Vibrační vajíčko

Partnerce můžete zavést vibrační vajíčko, které funguje na bluetooth a vy tak můžete ovládat její vzrušení na dálku. Jsou také hračky, které můžete ovládat zvuky, tedy pokaždé když jí prozvoníte telefonem, spustí se vibrace podle délky vyzvánění a to není špatné. Partnerku tak můžete navnadit na večerní hrátky. Žena přeci jen potřebuje více předehry než muž a tohle je zaručený lék na její vášeň.

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.