Milenkou roku díky orálnímu sexu.

Anička Bondová Komentáře 0 26/01/2021

Milenkou roku díky orálnímu sexu.

 

Spokojený muž je výsledkem i vašeho chování. Říká se, že dobře nakrmený muž je spokojený. A to platí i v sexu, kdy se můžete stát neodolatelnou milenkou, kterou nebude mít muž touhu podvádět. A to díky orálnímu sexu, díky kterému se můžete stát milenkou roku. Stačí se držet několika zásad a nemůžete udělat chybu.

Věnujte tomu dost času

Asi každý muž miluje orální sex. Když žena uspokojuje muže orálně, tak je muž dokonale spokojený. Proto věnujte této sexuální praktice dostatek času. Obecně lze říci, že muž nemá orálního sexu nikdy dost. Někdy si ho možná užívá ještě více než klasický vaginální sex.

Nedělejte obličeje

Nikdo nechce mít pocit, že ho něčím otravujte nebo to do čeho ho nutíte ho nebaví. Proto se snažte vyhnout pošklebkům, nepříjemným pohledům, když má dojít na orální sex. Snažte se vždy být pozitivní a dát partnerovi najevo, že vás tato činnost baví a zároveň i vás uspokojuje.

Používejte i ruce

Při orálním sexu nehraje hlavní roli jen pusa. Ale zapojte i jazyk a ruce. Správnou masáží prostaty a jeho varlat můžete dosáhnout jeho dokonalého uspokojení. Snažte se být kreativní. V podstatě nemůžete udělat chybu.

Ptejte se

Nebojte se partnera zeptat na to, co se mu při orálním sexu líbí. Není to ani ostuda a každý muž nejlépe ví jak to má on rád. A on vás navede a vy budete milenkou, která ho rozparádí do extáze. Od takové ženy se mu nebude chtít a rozhodně nebude myslet na nevěru.

Nebojte se zvuků

Nemusíte se bát, přidat k vašemu snažení nějaké to vzdychání a zvuky vaší slasti. To ho vybudí ještě více, když bude vědět,že si to užíváte. Nebojte se hýbat se i tělem, aby akt orálního sexu nebyl tak strohý. Staňte se na chvilku pornohvězdou, která muži udělá to správné pomyšlení.

Image by StockSnap from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.