Vánoční dárky ve stylu BDSM. Co pořídit pod stromeček partnerovi.

Anička Bondová Komentáře 0 02/11/2020

Vánoční dárky ve stylu BDSM. Co pořídit pod stromeček partnerovi.

 

Vánoce se nezastavitelně blíží a vy byste určitě rádi udělali radost nejen svým příbuzným, rodičům,čii kamarádům, ale hlavně svému partnerovi či partnerce. Pokud jste ještě nepřemýšleli o nějakém lechtivém dárku, tak možná letos je ten pravý čas netradiční dáreček pořídit.

Pro partnerku

Určitě znáte svou partnerku nejlépe a dokážete jí to tím, že jí pořídíte dáreček, který povzbudí její fantazii a ukáže, že vy víte, o čem tajně touží. Darovat takový dárek potěší a udělá jí šťastnou. A nejen jí, ale také vás, kteří jste dárek vybrali. Protože jen vy dobře víte, co se vám oběma líbí.

Beze slov jdeme na to

Pokud je vaše partnerka spíše submisivní, tak pro ni máte hned několik variant jak jí potěšit. Ať už je v BDSM hrátkách zkušená nebo se teprve chystáte si nějaké erotické hrátky vyzkoušet. Nejen pro začátečníky mohou být skvělé skřipce na bradavky, které umožní pocítit lehkou šimravou bolest bez velkého tlaku a navíc může ve spojení s šátkem na očích přivodit nádherný pocit.

Pro zkušenější můžete skřipce propojit s použitím kuličkového roubíku, který oběma partnerům přidá na intenzitě prožitku. Pro opravdové milovníky netradičních hrátek je zde možnost spider roubíku, který dává možnost nejen umlčet partnerku, ale také umožňuje přístup k ústům.

 

Pro partnera

Ač se to nezdá, tak mnoho mužů miluje, když se alespoň chvíli mohou cítit podřízení své partnerce. Proto bych se zaměřila na potěšení, které váš partner možná ještě nikdy nezažil. Třeba takové oddalování sexu, může mít efekt v probuzení partnerova libida a větší touhy po vás jako partnerce.

Proto zkuste věnovat k svátkům partnerovi netradiční dárek, o kterém ani možná neví, k čemu slouží. Pro ty odvážnější doporučuji kovový pás cudnosti, který může fungovat jako báječná hračka během běžného dne a partnera si tak zamknete do klícky, kdy nejen že nebude moci uspokojovat sám sebe ani jiné, ale hlavně díky tomu zvýšíte jeho touhu po vás. Díky této nevinné hře si můžete zpestřit sexuální život a nikdo o tom nemusí vědět, přestože jí budete hrát během dne a třeba i v práci.

 

Fantazii ve výběru vhodného dárku se meze nekladou. Můžete si vybrat z mnoha možných i téměř nemožných erotických pomůcek, které zpestří nejkrásnější svátky v roce. Čas lásky, klidu a rozjímání si můžete tedy zpestřitjakýmkoli netradičním dárkem z kolekce erotického hraní.

Image by Alexander Belyaev from Pixabay

Hledáte erotické novinky?Získejte i slevy na všechny produkty.

Zapište se do erotických novinek a získejte slevu až 10% na všechny produkty díky jedinečným kódum, které můžete získat.